Loading..

Tired of being young

Toen hij 25 was zag hij de mensen om zich heen de job krijgen die ze altijd wilden, het lief veroveren waar ze altijd naar verlangd hadden en het huis kopen waar ze altijd van gedroomd hadden. Het enige wat hij deed was met open mond toekijken en denken: ‘Hoe doen ze het toch, hoe krijgen ze het voor elkaar?”.

Nu, jaren later ziet hij iedereen om zich heen klagen over de job die ze altijd wilden, het lief waar ze zo naar verlangd hadden en de hypotheek waar ze nog tenminste twintig jaar aan vastzitten. Weer kijkt hij toe met open mond en denkt hij: ‘Hoe doen ze het toch? Hoe krijgen ze het voor elkaar?”.

In Tired of being young vraagt Maarten zich af wat volwassen zijn nu eigenlijk is en vooral of het überhaupt wel nodig is volwassen te worden...

Met zijn voorstellingen weet Maarten Westra Hoekzema op zijn geheel eigen wijze een mengvorm te brengen tussen theater en comedy. De jury van Het theaterfestival zei eens over zijn werk: 'Onderhoudend als comedy en toch...'

Met Tired of being young zal dat niet anders zijn.

Tekst en spel: Maarten Westra Hoekzema
Coaching: Johan Petit
Lichtontwerp: Sander Salden 
Beeld: Kristel Dierckx

Sat 29 September 2018
Tired of being young
Dworp - BE
Geweest

Wed 10 October 2018
Tired of being young
Hulst - NL
Geweest

Fri 19 October 2018
Tired of being young
Utrecht - NL
Geweest

Sat 20 October 2018
Tired of being young
Utrecht - NL
Geweest

Fri 26 October 2018
Tired of being young
Antwerpen (BE) - BE
Geweest

Sat 01 December 2018
Tired of being young
Mol - BE
Geweest

Fri 07 December 2018
Tired of being young
Menen - BE
Geweest

Thu 20 December 2018
Tired of being young
Aalst - BE
Geweest

Tue 08 January 2019
Tired of being young
Antwerpen - BE
Geweest

Thu 10 January 2019
Tired of being young
Antwerpen - BE
Geweest

Sun 20 January 2019
Tired of being young
Austerlitz - NL
Geweest

Sat 26 January 2019
Tired of being young
Oostende - BE
uitverkocht

Fri 01 February 2019
Tired of being young
Amsterdam - NL
uitverkocht

Sat 02 February 2019
Tired of being young
Amsterdam - NL

Thu 28 February 2019
Tired of being young
Delft - NL

Fri 08 March 2019
Tired of being young
Lommel - BE

Fri 22 March 2019
Tired of being young
Ekeren - BE

Fri 05 April 2019
Tired of being young
Brecht - BE

Fri 08 November 2019
Tired of being young
Brugge - BE

recensies

Pers over Maarten Westra Hoekzema

Aangrijpend oprecht. Om te koesteren. (Theaterkrant.nl)

Fris en hartelijk theater met een angel. (Knack)

Hij bedient zich van verschillende soorten humor, maar is vooral origineel (Cutting Edge)


© 2018 Maarten Westra Hoekzema | All rights reserved